STOŁY OPERACYJNE

PROMERIX

Promerix jest łatwym w użyciu, mobilnym stołem operacyjnym, którego modularnie składany blat może być skonfigurowany indywidualnie pod kątem określonych zabiegów chirurgicznych.

Regulacje stołu Promerix kontrolowane są przez użytkownika za pośrednictwem pilota ręcznego przewodowego bądź bezprzewodowego.

Stół operacyjny Promerix jest ergonomiczny, łatwy w użyciu oraz utrzymaniu w czystości.

Promerix posiada specjalne rozwiązania do zastosowań w ortopedii i artroskopii barków.

Stół dostępny w dwóch wersjach:

B3 (maksymalne obciążenie 325 kg, zakres regulacji wysokości
610 – 1070 mm, przechyły boczne +/- 20°),

wersja z przesuwem wzdłużnym (maksymalne obciążenie 275 kg, zakres regulacji wysokości 650 – 1110 mm, przechyły boczne +/- 25°).

PRACTICO

Stół operacyjny Practico sterowany elektromechanicznie, cechuje się niekonwencjonalną konstrukcją i maksymalną elastycznością dla większości operacji chirurgicznych.

Jego budowa oferuje szeroki wachlarz możliwości ułożenia pacjenta w dogodnej dla operatorów pozycji. Kompleksowy zestaw akcesoriów pozwala na wykorzystanie stołu Practico do każdego zabiegu chirurgicznego.

Stół jest dostępny w standardzie podstawowym bez przesuwu wzdłużnego,

z przesuwem wzdłużnym blatu 300mm,

z blatem w części plecowej dzielonym trójczęściowo do zabiegów artroskopii barku oraz

z blatem wyposażonym w „ławeczkę nerkową”.

HIRO

Przeznaczony do wykonywania zabiegów ogólnych, a w połączeniu z wyposażeniem dodatkowym, także zabiegów specjalistycznych. Mechaniczne sterowanie wysokością, regulacją oparcia pleców, przechyłów wzdłużnych i bocznych, segmentu głowy i segmentu nożnego.

Blat stołu, kolumna wraz z osłonami wykonane są ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej, o powierzchni półmatowej. Osłona podstawy wykonana z termoformowanego tworzywa posiada ergonomiczny i nowoczesny kształt.

Materace antystatyczne wykonane są z pianki poliuretanowej i pokryte skajem.

Stół wyposażony jest w listwy boczne do mocowania wyposażenia dodatkowego. Udźwig do 230 kg

HIPPO

Przeznaczony do przeprowadzania zabiegów ogólnych, a w połączeniu z wyposażeniem specjalistycznym można przystosować do zabiegów specjalistycznych: ginekologicznych, urologicznych, proktologicznych.

Stół wykonany jest z profili stalowych pokrytych lakierem proszkowym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne, mycie i środki dezynfekcyjne (Opcjonalnie ze stali nierdzewnej OH18N9).

Stół posiada funkcje regulacji wysokości realizowaną przy pomocy pompy hydraulicznej sterowanej dźwigniami nożnymi, dostępnymi po obu stronach stołu. Przechyły wzdłużne Trendelenburga i anty-Trendelenburga realizowane są przy pomocy sprężyn gazowych.

Mobilna podstawa posiada centralny układ blokowania 4 kół oraz funkcję blokady jednego koła do jazdy kierunkowej.

Czterosegmentowy blat pozwala na ułożenie pacjenta w pozycji siedzącej, leżącej, półleżącej oraz w pozycji flex i reflex.

Regulacje segmentami blatu (oparcie pleców, podgłówek i segmenty nóg) realizowane są przy użyciu sprężyn gazowych.

Konstrukcja blatu umożliwia wykonywanie zdjęć RTG.

Materace segmentów są wykonane z pianki poliuretanowej pokrytej antystatycznym skajem.

HIPPO 1
HIPPO 2
hippo3
hippo4
hippo5
previous arrow
next arrow
HIPPO 1
HIPPO 2
hippo3
hippo4
hippo5
previous arrow
next arrow